Офісні перегородки у Києві / Офисные перегородки в Киеве

main-peregorodki

Навіщо потрібні офісні перегородки?

Сьогодні власники офісів прагнуть створити максимально комфортний та функціональний простір для роботи, але при цьому, щоб інтер’єр приміщення відрізнявся оригінальністю та незвичайністю. Для всіх цих вимог є одне правильне рішення – офісні перегородки. Вони дозволяють моделювати приміщення за індивідуальним бажанням та створювати окремі робочі зони в цілісному просторі. Перегородки можуть бути різноманітними — від прозорих до повністю затемнених, від класичних до химерних, виконані в різних поєднаннях кольорів. Такі різноманітні вони впишуться в інтер’єр будь-якого офісу.

З чого складається офісна перегородка?

Основою стандартної перегородки є каркас – алюмінієвий профіль з систем: ALUMIL, ALUPROF, REYNAERS, SARAY, SCHUKO, Талісман та ін. На нього покладена основна функція – несуча. У цьому їхня відмінність від безрамних конструкцій з цільним склом, де функція, що несе, – це завдання загартованого скла. Прикріплюються офісні перегородки відразу до кількох опор – підлога, стіна та стеля. У каталозі RAL можна вибрати колір для перегородки, також можна використовувати анодовані профілі без фарбування.

Наповнення каркасу

Заповнені офісні перегородки можуть бути декількома цікавими варіантами:
Варіант перший – склом. Прозоре, матове, тоноване, кольорове, обклеєне плівкою та будь-яке інше на Ваш вибір. Стандартна товщина скла 5-6 мм.
Варіант другий – склопакет. Цей варіант використовується, коли потрібно забезпечити додаткову шумоізоляцію.

Варіант третій – жалюзі. Жалюзі використовують у випадках, коли встановлено скло чи склопакет, але необхідно тимчасово забезпечувати непрозорість перегородки.
Варіант четвертий – непрозорі наповнення. Для забезпечення особистого простору перегородки роблять непрозорими та використовують для цього такі матеріали як гіпсокартон, ДСП, вагонку.

Офісні перегородки можуть бути альтернативою дверям. У них можна вбудувати одні або двостулкові двері. Також можна вибрати механізми відкривання, заповнення, ручки та інші елементи.

Наші офіси знаходяться у м. Броварах та Києві. Дзвоніть та замовляйте скляні офісні перегородки з алюмінієвого чи сталевого профілю з можливістю наповнення каркасу прозорим, матовим, кольоровим чи будь-яким іншим склом!

Виклик замірника ruletka Зворотній дзвінок phone Онлайн калькуляторcalc