Розсувні системи Veka у Києві /Раздвижные системы Veka в Киеве

Панорамні двері VEKASLIDE

Панорамные двери VEKASLIDE

Від двох до чотирьох стулок!

Той рідкісний випадок, коли естетика, функціональність та простота проектування та виробництва не суперечать один одному. Модульний принцип інженерної концепції VEKASLIDE дозволяє легко проектувати та швидко виготовляти конструкції будь-якого ступеня складності – від двох до чотирьох стулок, використовуючи поєднання різних геометрій та кольорів.

Варіанти відкривання VEKASLIDE

Двері VEKASLIDE — герметичні

Спеціальна конструкція порога робить панорамне рішення VEKASLIDE по-справжньому герметичним, а інноваційна фурнітура дозволяє легко керувати найпотужнішими стулками. Ще ніколи панорамне скління не було таким елегантним та легким – і водночас таким надійним та простим у виробництві та монтажі.

Масивні стулки VEKASLIDE можна легко відкрити, не прикладаючи додаткових зусиль.

Підйомно-розсувний ( Подъемно-раздвижной ) механізм дозволяє спочатку, повернувши ручку, підняти стулку на кілька міліметрів нагору, а потім легко і швидко зрушити стулку убік. Інноваційна фурнітура дозволяє легко керувати найширшими стулками. Це під силу навіть дитині! Ще ніколи панорамне скління не було таким елегантним та легким – і, водночас, таким надійним та простим.

Технічні характеристики

  • максимальна товщина пакетів 52 мм;
  • максимальна ширина конструкції до 6,50 м;
  • максимальна висота конструкції до 2,7 м;
  • максимальна ширина стулки ( створки ) до 3 м;
  • товщина армування min 1,5 mm max 3,0 mm;
  • коефіцієнт теплопередачі дверей — 0,8 ВТ/м2К;
  • класс профілю А
  • приховане ущільнення по периметру профілю забезпечує герметичність

Широка програма різноманітних кольорів, у тому числі що імітує текстуру дерева, дозволяє підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.

У колірній карті VEKA представлено близько 40 різноманітних ламінаційних кольорів.

Панорамні двері VEKASLIDE дарують Вашій оселі індивідуальність і неповторне почуття стилю

Панорамні розсувні двері особливо популярні у проектуванні та будівництві приватних будинків, власники яких не бажають залишатися в рамках стандартних рішень. З їх допомогою можна закрити отвір завширшки до шести метрів. Важливою особливістю панорамних конструкцій є їхня висока енергоефективність і висока ергономіка. І, звичайно ж, традиційні козирі VEKA: різноманітність форм та кольорів, чудова естетика, найвища функціональність.

Виклик замірника ruletka Зворотній дзвінок phone Онлайн калькуляторcalc