Про Нас

У жовтні 1997 року невеликий цех підприємства «Атлант-плюс» випустив перше металопластикове вікно. На даний момент наша компанія одна з провідних у галузі виробництва та монтажу віконних та дверних блоків, рам для скління лоджій та балконів, вітражів та перегородок для офісу, а також виготовлення фасадно-купольних конструкцій та систем облицювання будівель, торгових павільйонів із застосуванням вентильованих фасадів. Налагоджена система обслуговування дозволяє максимально скоротити час від першого дзвінка клієнта до моменту встановлення вікон. Фахівці конструкторського відділу виконають індивідуальне архітектурне проектування конструкцій для скління фасадів житлових та промислових будівель, торгових центрів із світлопрозорими покриттями. Кожен проект ведеться персональним менеджером. Висококваліфіковані монтажні бригади виконають найскладніші роботи зі встановлення конструкцій у найкоротші терміни.

 

Вікна та двері з профілю систем VEKA

Як основний партнер і постачальник був обраний німецька компанія VEKA AG — світовий лідер у галузі виробництва металопластикових профілів. Продукція концерну експортується до більш ніж 40 країн. Вас приємно здивує кольорова гама — вікна будь-яких кольорів та відтінків, при максимальній стійкості покриття до впливу погоди. У випробувальному центрі VEKA сировина, профілі та готові вікна піддаються регулярним тестам, мета яких – безперервний контроль якості продукції. Подібні тести проводять провідні міжнародні інститути, де продукція VEKA пройшла необхідну сертифікацію.

Виробництво віконних блоків здійснюється за німецькою технологією

Якісна фурнітура німецької фірми «ROTO» та австрійської MACO, склопакети з
ударостійкого, тонованого, дзеркального скла задовольняють найвищі вимоги щодо безпеки та надійності віконних систем.
Ми працюємо на ринку України вже 25 років, пропонуючи високоякісні вікна, послуги зі скління балконів та зведення скляних та навісних вентильованих фасадів.

Наш асортимент віконної продукції та послуг постійно зростає та оновлюється.

Фабрика вікон

У травні 2007р. у Броварах, Київській обл., на основі автоматизованої німецької лінії з виробництва металопластикових конструкцій, введено в дію фабрику вікон. Виготовлення конструкцій провадиться на основі сучасного обладнання — автоматизованої німецької лінії фірми ROTOX; під комп’ютерним контролем, всіх параметрів, в результаті чого отримуємо готову конструкцію з чітко витриманою геометрією.

Сучасне обладнання дозволяє випускати 15000-20000 м кв. продукції на місяць.

Виготовлення склопакетів проводиться на автоматизованій італійській лінії. На площі 600 м2 встановлено сучасне обладнання з повним циклом операцій, починаючи від миття скла та закінчуючи вторинною герметизацією.

«Атлант-плюс» сьогодні

Всі вироби компанії «Атлант-плюс» сертифіковані, отримані всі необхідні дозволи та ліцензії.

Маючи розширене виробництво, ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці як для роздрібних покупців, так і для великих будівельних організацій. Компанія й надалі продовжує працювати над залученням дилерів не лише на Київщині, а й по Україні. Виробництво металопластикових вікон освоєно вже понад півстоліття тому. Ми пропонуємо перевірені часом екологічно чисті вікна з металопластику та алюмінію.

Сучасні вікна – це оптимальний вибір для більшості людей, які вирішують проблему енергозберігаючого скління. Металопластикові вікна відповідають найвищим вимогам – захищають будинок від шуму, холоду та пилу, довговічні, не вимагають складного догляду, не уражаються мікроорганізмами, а також стійкі до впливу ультрафіолету.

У компанії «Атлант-плюс» періодично пропонують знижки на віконну продукцію: наприклад, Ви зможете серйозно заощадити, замовивши у нас пластикові вікна в зимовий період.

Сьогодні у безлічі пропозицій складно зробити правильний вибір. Але якщо Ви любите комфорт, цінуєте простоту та оптимальне поєднання елегантності, надійності та помірної ціни – наші металопластикові вікна саме те, що Вам потрібно. Ми сподіваємося, що, ставши нашим клієнтом, Ви обов’язково порекомендуєте «Атлант-плюс» своїм друзям та близьким.

 

 

 

 

 

 

 

Russian version:

В октябре 1997 года небольшой цех предприятия «Атлант-плюс» выпустил первое металопластиковое окно. В настоящий момент наша компания одна из ведущих в области производства и монтажа оконных и дверных блоков, рам для остекления лоджий и балконов, витражей и перегородок для офиса, а также изготовления фасадно-купольных конструкций и систем облицовки зданий, торговых павильонов с применением вентилированных фасадов.
Отлаженная система обслуживания позволяет максимально сократить время от первого звонка клиента до момента установки окон. Специалисты конструкторского отдела выполнят индивидуальное архитектурное проектирование конструкций для остекления фасадов жилых и промышленных зданий, торговых центров со светопрозрачными покрытиями. Каждый проект ведется персональным менеджером. Высококвалифицированные монтажные бригады выполнят самые сложные работы по установке конструкций в кратчайшие сроки.

Окна и двери из профиля систем VEKA

В качестве основного партнера и поставщика была выбрана немецкая компания VEKA AG — мировой лидер в области производства металлопластиковых профилей. Продукция концерна экспортируется в более чем 40 стран. Вас приятно удивит цветовая гамма — окна любых цветов и оттенков, при максимальной стойкости цветового покрытия к воздействию погоды. В испытательном центре VEKA сырье, профили и готовые окна подвергаются регулярным тестам, цель которых — непрерывный контроль качества продукции. Подобные же тесты проводят ведущие международные институты, где продукция VEKA прошла необходимую сертификацию.

Производство оконных блоков осуществляется по немецкой технологии.

Качественная фурнитура немецкой фирмы «ROTO» и австрийской MACO, стеклопакеты из

ударопрочного, тонированного, зеркального стекла удовлетворяют самые высокие требования по безопасности и надежности оконных систем.

Мы работаем на рынке Украины уже 25 лет, предлагая высококачественные пвх окна, услуги по остеклению балконов и возведению стеклянных и навесных вентилированных фасадов. Наш ассортимент оконной продукции и услуг постоянно растёт и обновляется.

Фабрика окон

В мае 2007г. в Броварах, Киевской обл., на основе автоматизированной немецкой линии по производству металлопластиковых конструкций, введена в строй фабрика окон. Изготовление конструкций производится на основе современного оборудования — автоматизированной немецкой линии фирмы ROTOX; под компьютерным контролем, всех параметров, в результате чего получаем готовую конструкцию с четко выдержанной геометрией.

Современное оборудование позволяет выпускать 15 000-20 000 м кв. продукции в месяц.

Изготовление стеклопакетов производится на автоматизированной итальянской линии. На площади 600 м2 установлено современное оборудование с полным циклом операций, начиная от мытья стекол и заканчивая вторичной герметизацией.

«Атлант-плюс» сегодня

Все изделия компании «Атлант-плюс» сертифицированы, получены все необходимые разрешения и лицензии.

Имея расширенное производство, мы предлагаем нашим клиентам выгодные условия сотрудничества, как для розничных покупателей, так и для крупных строительных организаций. Компания и дальше продолжает работать над привлечением дилеров не только в Киевской области, но и по Украине. Производство металлопластиковых окон освоено уже более полувека назад. Мы предлагаем проверенные временем экологически чистые окна из металлопластика и алюминия.

Современные окна — это оптимальный выбор для большинства людей, решающих проблему энергосберегающего остекления. Металлопластиковые окна отвечают самым высоким требованиям — защищают дом от шума, холода и пыли, долговечны, не требуют сложного ухода, не поражаются микроорганизмами, а также устойчивы к воздействию ультрафиолета.

В компании «Атлант-плюс» периодически предлагаются скидки на оконную продукцию: например, Вы сможете серьезно сэкономить, заказав у нас пластиковые окна в зимний период.

Сегодня во множестве предложений сложно сделать правильный выбор. Но если Вы любите комфорт, цените простоту и оптимальное сочетание элегантности, надежности и умеренной цены — наши металлопластиковые окна именно то, что Вам нужно. Мы надеемся, что, став нашим клиентом, Вы обязательно порекомендуете «Атлант-плюс» своим друзьям и близким.