Скляні конструкції та перегородки

foto

Цілісноскляні конструкції

Цельностеклянные конструкции

Мода на цільноскляні конструкції прийшла в нас із західних інтер’єрів. Там давно вже широко використовували двері, сходові огорожі, різноманітні перегородки. Спочатку вони почали використовуватися в будівництві торгових центрів, потім їх почали встановлювати в офісах та бізнес-центрах, а згодом їхню функціональність та гарний зовнішній вигляд оцінили у власники звичайних житлових будівель або квартир.
Сьогодні в Україні немає жодного торгового чи бізнес-центру, магазину без цільноскляних конструкцій чи перегородок. Вони гармонійно виглядають у будь-якому інтер’єрі, практичність їх використання дозволяє встановлювати їх будь-де, а простота обслуговування та ефектний зовнішній вигляд забезпечують високу функціональність будівлі та її оригінальність.

Функціональність скляних перегородок

Скляні перегородки встановлюються для того, щоб поділити приміщення на зони так, що не втрачається відчуття цілісності простору. Вони встановлюються на повну висоту приміщення — від підлоги до стелі. Це забезпечує хорошу освітлюваність всіх зон та зорове збільшення розмірів простору. Крім того, такі конструкції дуже функціональні. В їхній основі міцне загартоване скло, яке забезпечує хорошу шумоізоляцію.
Якщо Вам необхідно створити сучасний і водночас високофункціональний дизайн Вашого приміщення, то варто купити цільноскляні перегородки. Вони правильно організують простір, розділять його на робочі зони, нададуть відчуття приватності, але не захаращують простір. Міцне загартоване скло є безпечним для використання.

foto 2

Оригінальний скляний фасад будівлі

Ще одним дуже поширеним варіантом цільноскляної конструкції є вхідні козирки на будинках. Їх дуже люблять використовувати архітектори у створенні сучасних та стильних будівель. Скляний козирок не лише красиво виглядає на фасаді будівлі, він ще й може захистити від снігу, дощу, сонячних променів. Купуючи скляні козирки, Ви отримуєте красиву і функціональну будову на Вашій будівлі.
Такі споруди дуже надійні та міцні. Замовити їх у Києві можна у нашій компанії за доступною ціною. Завдяки загартованому склу вони не бояться вологи, атмосферних опадів, довговічні та не прості в обслуговуванні. Надати оригінальності споруді можна, якщо використовувати не прозоре скло, а кольорове або тоноване. Для їх монтажу не обов’язково наявність несучих металевих конструкцій. Також можна вибрати на свій розсуд товщину скла, його форму та колірне рішення.

Виклик замірника ruletka Зворотній дзвінок phone Онлайн калькуляторcalc